W dniu 13.06.2018 r. uczniowie klas: I i II kształcący się w zawodzie hydraulik oraz uczniowie klasy III technikum urządzeń sanitarnych pojechali na wycieczkę do miejskiej oczyszczalni ścieków.
28 maja 2018 r. uczniowie klasy I TBI wybrali się na wycieczkę do parku trampolin Saltos w Łodzi.
Wycieczka do Warszawy.
W sobotę 21 kwietnia 2018 r. uczniowie kl. III TG: Katarzyna Barańska, Kacper Biegała, Joanna Dziubałtowska, Anita Pacześ, Daria Sowa, Bartłomiej Stawiany, Paweł Stępień uczestniczyli w rajdzie ekologiczno-turystycznym "Wiosna Żaków".
W dniach 18-20 kwietnia 2018r.  klasa  II TB była  na wycieczce w Pieninach.
Uczniowie naszej szkoły z klas: III TI, III TB i I TB wzięli udział w wycieczce do Berlina
  i Poczdamu.
8 marca 2018 uczniowie klas I TBa i III TIE  oglądali w Mieście Kultury EC1 w Łodzi  niesamowitą multimedialną wystawę "Energia Umysłu" Leonarda da Vinci.
5 grudnia 2017r. uczniowie klasy III i IV kształcący się w zawodzie technik informatyk pojechali na Wydział Elektryczny Politechniki Częstochowskiej.
26 października 2017r. uczniowie klasy IIIt pojechali na wycieczkę do Warszawy.
23 czerwca 2017r. klasa II Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik geodeta korzystała z atrakcji, największego w Polsce, Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze koło  Krakowa.