43.WYCIECZKA DO SOSNOWCA

15 listopada 2018r. klasy: I TG  i IV TG  wzięły  udział w GISday- imprezie organizowanej na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Młodzież uczestniczyła w warsztatach dotyczących „cyfrowego modelowania terenu”  i  wykładach.  Z  dachu uczelni uczniowie mogli obserwować panoramę Sosnowca i dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat meteorologii. Wiktor Rokuszewski - uczeń klasy IV TG zdobył nagrodę za udział w konkursie zorganizowanym przez WODGiK. Niezapomnianych wrażeń dostarczyła kolejna atrakcja- park trampolin. Uczniowie spędzili godzinę na ćwiczeniach pod okiem trenerów. Ci,  którzy nie mogli z jakiś powodów wyszaleć się na trampolinach dobrze się bawili grając  w "5sekund".