Akademia Matematyki Budowlanki

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =

Chciałabym   Was przekonać o tym,  że razem można więcej.
W miłej sympatycznej atmosferze MOŻNA POKONAĆ STEREOTYPY.
Zapraszam   serdecznie na nasze spotkania tych, którzy nie lubią matematyki , bo jej nie rozumieją. Uczniów, którzy podczas lekcji boją się zadawać pytania. Do naszej Akademii zapraszamy też wszystkich, którzy dobrze sobie radzą z matematyką,
ale chcą usystematyzować swoją wiedzę i poprzez regularne spotkania przygotować się do egzaminu maturalnego.  Czekam na uczniów,  dla których matematyka jest ulubionym przedmiotem i chcą stać się mentorami dla swych koleżanek
i kolegów. 
      Zajęcia przygotowujące uczniów do matury prowadzone będą w każdą środę w godzinach  14.25-15.25. 
W pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016 przewidzianych jest 11 takich spotkań. Zajęcia skierowane są do uczniów klas trzecich i czwartych Technikum Kształtowania Środowiska.
    Na pierwszym spotkaniu organizacyjnym nastąpi  powołanie mentorów zadaniowych, którzy równolegle z nauczycielem będą czuwać nad poprawnością rozwiązań zadań i  problemów w poszczególnych grupach.

   Inauguracyjny wykład Akademii Matematyki Budowlanki pt. „Niesamowity ciąg Fibonacciego” odbędzie się w środę 7 października 2015r.  w sali 108 na 5 godzinie lekcyjnej (11.45-12.30).

                                                                                                      ZAPRASZAM
Bożena Warchulska

Załączniki artykułu

akademiamatbudowlanki (pobrań: 171)