Table 'zspnr3.news_cats' doesn't exist

Zdjęcia szkolne
Zdjęcia z DNI PATRONA SZKOŁY
ZAWODY W TECHNIKUM KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA
Technik urzadzen i systemow energetyki odnawialnej
Technik informatyk
Technik ochrony środowiska
Technik drogownictwa
Technik geodeta
Technik budownictwa
Technik urządzeń sanitarnych

Zapomniane hasło?
akcja podziel sie posiłkiem 2011
Podziel się posiłkiem! - 2011.

logo "Podziel się posiłkiem", to wspólna akcja firmy Danone, telewizji Polsat oraz Banku Żywności. 23 oraz 24 września, odbyła się 9 edycja akcji. Do sklepów ruszyło 31 tys. wolontariuszy   z Banków Żywności, którzy zbierali produkty żywnościowe oraz zachęcali do kupowania produktów w ponad 2 tys. sklepów w całej Polsce. Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego
w przeprowadzenie akcji zaangażowało się Stowarzyszenie „Panaceum”, które razem z młodzieżą piotrkowskich szkół zbierało żywność w dyskontach Biedronka.

Wolontariuszami z naszej szkoły byli następujący uczniowie:
  • Bykowska Paulina, Kucewicz Ewelina, Kaleta Monika, Loksztat Karolina, Kiełkiewicz Agnieszka, Miśkiewicz Justyn ,Nowicz Barbara, Filipek Ewa, Wieczorek Julita, Odah Dina, Chycka Monika, Piechura Emilia.
  • Bartosik Adam , Nowak Dominik , Chamernik Marcin, Kamiński Jarek, Stefański Piotr, Pruszyński Daniel, Koralewski Norbert, Pijewski Dawid, Nowak Piotr, Jureńczyk Łukasz, Patrzykąt Jakub, Kaczkowski Karol, Piwowarski Mateusz , Pietras Mateusz, Brylikowski Mateusz, Kołek Michał, Wontarczyk Piotr, Ratalewski Piotr, Adamczyk Adrian, Jaroniek Dominik, Olczyk Adrian.
Część zebranej w tych dniach żywności zostanie przekazana dla młodzieży z naszej szkoły.
wycieczka klas budowlanych w 2011
WYCIECZKA DO PERI POLSKA – WRZESIEŃ 2011

W dniu 19 września 2011 r. uczniowie klas III TB, IV TBa, IV TBb uczestniczyli w szkoleniu technologicznym, którego tematem były: „Podstawy nowoczesnej techniki deskowań PERI”.
     Szkolenie odbyło się w firmie PERI Polska , w miejscowości Płochocin koło Warszawy. Polska filia firmy zajęła II miejsce na światowej liście najlepszych deskowań. Szkolenie technologiczne składało się z:
  • powitania, informacji o PERI Polska – o firmie opowiadał nam dr inż. Janusz Rzepka, przedstawił nam ogólną organizację firmy, pokazał film pt.”PERI gwarancją sukcesu”.
  • pokazu systemów w hali wystawowej- technolog firmy mgr inż. Marcin Głowacki zaprezentował nam deskowania, pomosty, rusztowania i mocowania deskowań ze sobą. Największe zainteresowanie wzbudził system samoczynnego wspinania się dla wysokich budowli – ACS.
  • pokazu technik deskowań ściennych i nowoczesnych systemów stropowych (multiflex, skydeck,stoły stropowe).
     logo Obecni na szkoleniu zadawali pytania, na które wykładowca udzielał wyczerpujących odpowiedzi, po których nie było już żadnych wątpliwości. Na koniec szkolenia uczniowie i nauczyciele otrzymali certyfikaty, które można dołączyć do CV.
   Opiekunami na wycieczce były panie: Beata Suma, Gabriela Radke-Dobrowolska, Ewa Pawełczyk.

Arkadiusz Dzierżawski kl.III TB
XV Ogólnopolski Zlot Szkół Reymontowskich 2011
XV Ogólnopolski Zlot Szkół Reymontowskich
 23-25 września 2011 - Tuszyn

W dniach 23-25.09.2011 roku młodzież naszej szkoły: Patryk Kowalski, Marek Nowakowski, Sebastian Zdzichowski wraz z opiekunem p. U.Podlewską uczestniczyli w w/w spotkaniu.
Zlot Szkół Reymontowskich ma za zadanie:
  • promować piękno literatury polskiej , a w szczególności twórczość laureata literackiej nagrody Nobla i jednocześnie patrona naszej szkoły – Władysława Stanisława Reymonta,
  • integrować szkoły noszące imię Wł.St. Reymonta,
  • poszerzać wiedzę o życiu i twórczości wspólnego patrona.
zdjecie Podczas zlotu odbył się:
  • Konkurs recytatorski – „ Mówimy Reymontem”
  • Piknik na Młynku
  • Wycieczka po regionie- „Szlakiem Reymonta”
  • Spotkanie z przedstawicielem Towarzystwa Przyjaciół Łodzi
  • Zajęcia integracyjne i sportowe, dyskoteka
  • Wycieczka po Rezerwacie Molenda i Wolbórka
  • Udział uczestników zlotu w Turnieju Gmin Reymontowskich                                                          Zapraszamy do galerii.
Strona 4 z 31 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

w rankingu techników 2014

BUDOWLANKA
WYGRAŁA
PLEBISCYT
NA SUPERSZKOŁĘ

Piszą o nas
w Piotrków Trybunalski nasze miasto.pl

Informacje dla kandydatów

Film promujący naszą szkołę

Oferta Edukacyjna

Zobacz prezentację1

Zobacz prezentację2

ulotka-informator

Bursa szkolna

Plakat promocyjny szkoły

kryteria przyjęć

Wykaz podręczników dla klas pierwszych technikum obowiązujących w roku szkolnym 2015/2016.

Wykaz podręczników dla klas pierwszych zsz obowiązujących w roku szkolnym 2015/2016.

WAKACJE!

dzisiaj 09.07.2015
Informacje pozostałe

Platforma Elearningowa