dzień patrona szkoły
Dodane przez bbb dnia Grudzień 09 2010 21:10:09

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

3 grudnia 2010 roku nasza  szkoła  obchodziła  święto  Patrona  Wł.St.Reymonta . To zaszczytne imię  nadano  ZSP nr 3  w 2005 roku.

Dzień Patrona jest wielkim wydarzeniem w życiu szkoły. W tym dniu gromadzą się uczniowie, nauczyciele, zaproszeni goście. Uroczystość otworzył dyr. Leszek Klepiński, który serdecznie powitał wszystkich zebranych w świetlicy szkolnej, a pani Urszula Podlewska zaprosiła na część artystyczną przygotowaną przez młodzież.

Podczas  uroczystości  uczniowie  mogli skorzystać  z warsztatów etnograficznych zorganizowanych  przez panią Grażynę Szczepaniak – Nowak oraz z warsztatów rękodzieła , które prowadził  pan  Mariusz  Bogusławski.

Gościliśmy również pana Krzysztofa Iwańskiego – właściciela piekarni, któryzaprezentował  proces  wypiekania  chleba.

Następnie, w ciepłej atmosferze muzyki ludowej, jurorzy oceniali stoiska przygotowane przez uczniów.
Rozszerzona zawartość newsa

Następnie, w ciepłej atmosferze  muzyki ludowej, jurorzy oceniali stoiska przygotowane przez  uczniów. Wszystkie klasy włożyły mnóstwo pracy w przygotowanie stołów wiejskich. Jurorzy szczególną uwagę zwracali na:

1. potrawy i sposób ich podania
  2. elementy własnoręcznie wykonane
  3. ogólny wystrój stołu
  4. prezentacje uczniów

Dyrektor  szkoły  p. Leszek Klepiński ogłosił  wyniki i wręczył dyplomy   wszystkim uczestnikom.

I TDr -I miejsce

Po powrocie z ferii zimowych tydzień bez pytania, kartkówek, klasówek i sprawdzianów, ocena bardzo dobra z wybranego przedmiotu dla osób zaangażowanych - jako ocena cząstkowa.

I TI-II miejsce

Po powrocie z ferii zimowych 4 dni bez pytania , kartkówek, klasówek i sprawdzianów dla danej klasy.

IV TBb-III miejsce

Po powrocie z ferii zimowych 3 dni bez pytania , kartkówek, klasówek i sprawdzianów dla danej klasy.

WYRÓŻNIENIA:

Po powrocie z ferii zimowych 2 dni bez pytania dla klas: I TG,I TB, II TB, IIITBb, III TOŚ, IV TOŚ

GRATULUJEMY