uroczyste rozp. roku szkol.
Dodane przez bbb dnia Wrzesień 12 2010 22:09:42

Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

1 września 2010r. o godzinie 9.00 w naszym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim miało miejsce rozpoczęcie roku szkolnego. Wszyscy uczniowie zebrali się w świetlicy szkolnej i oczekiwali na rozpoczęcie uroczystości.

Rozszerzona zawartość newsa

Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

Na początku przy wzniesionym sztandarze szkolnym odśpiewaliśmy hymn  państwowy . Po przemówieniu dyrektora szkoły – pana Leszka Klepińskiego-  uczniowie rozeszli się do klas ze swoimi wychowawcami. Tam spisali swoje plany lekcji i poszli do domów, by przygotować się na pierwszy dzień prawdziwych lekcji w szkole.
   Rozpoczęcie roku było udane i mamy nadzieję, że ten rok szkolny pełen będzie wzlotów i sukcesów w nauce, czego wszystkim uczniom życzy dyrekcja i  grono pedagogiczne.