WALENTYNKI W BUDOWLANCE

14 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował  szkolne walentynki.
   14 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne walentynki. Uczniowie mogli przesłać sobie słowa sympatii dzięki specjalnie utworzonej walentynkowej poczcie. Każdy uczeń, który w tym dniu założył czerwony element ubioru był chroniony przed odpytywaniem i złą oceną. Rozdawane były także lizaki w kształcie serca.
   Dodatkową atrakcją dla uczniów okazał się udział w walentynkowo-językowym „polowaniu” na QR kody. Uczniowie musieli zeskanować kody QR, które znaleźli na terenie szkoły, a następnie uzupełnić  karty pracy polskimi, niemieckimi i  angielskimi  idiomami i przysłowiami  związanymi  z miłością. Wszyscy uczestnicy zabawy wykonali zadanie doskonale i zostali nagrodzeni walentynkowymi upominkami.
   Tego dnia rozstrzygnięto również walentynkowy konkurs poetycki „Najpiękniejszy wiersz miłosny”, w którym nagrodami były oczywiście książki o miłości.