KONKURS "POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY"

1 marca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. Komisji Edukacji Narodowej w Łodzi odbył się etap regionalny O  gólnopolskiego konkursu wiedzy: "Poznaj swoje prawa w pracy", którego celem było popularyzowanie wiedzy z zakresu prawnej ochrony w tym bezpieczeństwa i higieny pracy. Organizatorem konkursu adresowanego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego był Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi.
  W wyniku eliminacji szkolnych do finału przystąpiło 61 uczniów z 32 szkół ponadgimnazjalnych.
 Naszą szkołę reprezentowały: Marcelina Kowalska z kl. III TBb  i Julita Mosek z kl. I TG. Uczennice otrzymały indywidualne dyplomy, a Szkoła podziękowania za aktywny udział w promowaniu wśród młodzieży wiedzy z zakresu prawa pracy. Uczestnikom gratulujemy !