NASI UCZNIOWIE NAJLEPSZYMI INSTALATORAMI W POLSCE W KONKURSIE JUNKERS-BOSCH SZKOLI!

Kolejny raz nasi uczniowie zostali laureatami konkursu Junkers-Bosch Szkoli, a tym samym najlepszymi instalatorami w Polsce. Oliwia Mrozińska i Zuzanna Dołgin, które zajęły I miejsce i Julian Nowak, który zajął III miejsce to uczniowie klasy  II kształcący się w zawodzie technik urządzeń
i systemów energetyki odnawialnej.
  Oprócz tego nasza szkoła zajęła II miejsce w Polsce w klasyfikacji szkół.
Do sukcesu szkoły przyczynili się również inni uczniowie: Paulina Skóra, Wiktoria Rutkowska, Maksymilian Jaros, Szymon Misztela, Seweryn Staniaszek, Wiktor Lauks  i Adrian Ratajczyk kształcący się w zawodach technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technik inżynierii sanitarnej.
   Nagrody jakie otrzymali to elektronarzędzia Bosch oraz vouchery na kurs i egzamin na uprawnienia gazowe i elektryczne
w zakresie eksploatacji.
   Konkurs Junkers Szkoli to program, który ma na celu poszerzanie wiedzy uczniów z zakresu nowoczesnych technik grzewczych. Firma Junkers od września prowadziła szkolenia dla nauczycieli, którzy następnie wiedzę przekazywali zainteresowanym uczniom. Szkolenia obejmowały obszary z zakresu techniki kondensacyjnej, rekuperacji oraz pomp ciepła.
Niestety ze względu na panującą epidemię, nie będziemy mogli uczestniczyć w finale wręczenia nagród.