Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021
odbędzie się 1 września 2020 r. według poniższego harmonogramu.
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021
odbędzie się 1 września 2020 r. według poniższego harmonogramu:

Uczniowie klas pierwszych spotykają się o godz. 9.00 w auli szkolnej z zachowaniem reżimu sanitarnego (przyłbice/maseczki).
Następnie uczniowie udadzą się do sal na spotkanie z wychowawcą:

klasa I TB -  technik budownictwa                         - sala 18     (I piętro)
klasa I TG - technik geodeta                                   - sala 203     (II piętro)
klasa I TI - technik informatyk                                 - sala 208     (II piętro)
klasa I TEO - technik energetyki odnawialnej     - sala 15     (parter)

klasa I h - monter sieci i instalacji sanitarnej                                                      - sala 107 (I piętro)
klasa I t - monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie    - sala 108 (I piętro)

Technikum Kształtowania Środowiska:
1.     Uczniowie klas drugich przychodzą na spotkania z wychowawcami o godz. 11.00
2.    Uczniowie klas trzecich i czwartych na spotkanie z wychowawcami o godz. 12.30

Branżowa Szkoła I Stopnia:
1.    Uczniowie klas drugich i trzecich przychodzą na spotkania z wychowawcami

Drodzy Uczniowie !
Spotkania odbędą się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa w szkole.