ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ PAPIEROSA W BUDOWLANCE

Obchody Światowego Dnia bez Papierosa przypadającego na 31.05.2017r. rozpoczęliśmy w naszej szkole już 30.05.2017r. prelekcją "Twoje zdrowie i życie są bezcenne", prowadzoną przez pedagoga szkolnego Annę Sędkowską – Mazerant  dla uczniów klas pierwszych.
  Obchody Światowego Dnia bez Papierosa przypadającego na 31.05.2017r. rozpoczęliśmy w naszej szkole już 30.05.2017r. prelekcją „Twoje zdrowie i życie są bezcenne”, prowadzoną przez pedagoga szkolnego Annę Sędkowską – Mazerant  dla uczniów klas pierwszych.
Młodzież klas: ITB, IIITBE, It/h, IIt, IITIE, IIITI przygotowała plakaty o tematyce antynikotynowej, z których zorganizowano wystawę.
Jakub Sobczyk uczeń klasy Ih ZSZ wykonał makietę z masy solnej opatrzoną hasłem -„Odgrodź od siebie raka! Rzuć palenie!” .
Podczas akcji happeningowej młodzież otrzymała:
-ulotki informujące o Światowym Dniu bez papierosa, przygotowane przez uczniów klasy ITG,
-hasła i sentencje antytytoniowe ukryte w papierowych papierosach, które wykonali uczniowie klasy IIITEO,
-cukierki zakupione przez uczniów klasy IIITBa i rozdawane w ramach hasła „Cukierek zamiast papierosa”.