SZKOLENIE W FIRMIE ULAMEX

szkolenULAMEX1
  17 lutego 2017r.  uczniowie klas:  II h, II TUS, II TB wzięli udział w szkoleniu z zakresu spawalnictwa, zorganizowanym przez firmę ULAMEX z Zawady koło Tomaszowa Mazowieckiego. Szkolenie było podzielone na dwa etapy: teoretyczny prowadzony przez prezesa firmy ULAMEX pana Zbigniewa Zientka  oraz praktyczny, który prowadzili wykwalifikowani spawacze firmy ULAMEX.
   Uczniowie z dużym zaciekawieniem brali udział w nauce spawania metodami MMA, MAG, TIG. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz cięcia termicznego stali z wykorzystaniem przecinarki plazmowej. Po zakończeniu szkolenia każdy uczeń otrzymał certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. Jednocześnie uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do wzięcia udziału w olimpiadzie spawalniczej, która odbędzie się 21.04.2017r. w siedzibie firmy ULAMEX.