SZKOLENIE ZAWODOWE ROCKWOOL POLSKA

szkolenieROCKWOOL1
  14 lutego 2017r. odbyło się szkolenie dla uczniów klas: I t i II t (monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie), oraz  III TB (technik budownictwa). Szkolenie przeprowadził przedstawiciel ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach - p. Mateusz Rudnicki.
  Firma ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. w Cigacicach zajmuje się produkcją wełny skalnej, która znajduje zastosowanie w wielu gałęziach współczesnego przemysłu. Właściwości skalnej wełny umożliwiają wykorzystanie jej w miejscach, gdzie wymagana jest trwałość konstrukcji, zwiększona ochrona przeciwpożarowa, czy wyższe wymagania akustyczne.
    Aktywnie uczestniczenie  w szkoleniu  pozwala uczniom poznać nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale również możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii  w przyszłej pracy zawodowej.
   Dziękujemy ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. za przeprowadzenie interesującego  szkolenia.