"TAKI DZIEŃ, BARDZO CIEPŁY, CHOĆ GRUDNIOWY"

wigilia2016m1
 Jak co roku radość Świąt Bożego Narodzenia zagościła w murach Budowlanki. 21 grudnia  wszyscy obecni oraz byli  pracownicy naszej szkoły spotkali się przy wspólnym wigilijnym stole. Ciepłe, serdeczne życzenia, łamanie się opłatkiem, piękne kolędy i pastorałki wprowadziły iście świąteczną atmosferę. Przybył również Święty Mikołaj, który rozdał  wszystkim upominki. 22 grudnia uczniowie wszystkich klas kolędowali wspólnie z nauczycielami i przeżywali niezwykłą tajemnicę narodzin w betlejemskiej stajence. Były to chwile pełne magii, uroku i radości.