ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

zakonrokuszkol
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
   24 czerwca 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.Pani dyrektor Edyta Wiernicka przypomniała najważniejsze wydarzenia minionego roku, podziękowała nauczycielom i uczniom za zaangażowanie i pracę oraz życzyła wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Dyplomy
i podziękowania otrzymali także uczniowie, którzy angażowali się w życie szkoły, reprezentowali ją
w konkursach i olimpiadach.
  Szczególne wyróżnienie otrzymali: Bartosz Trocha kl. I a i Bartosz Kubera kl. I TG, którzy w minionym roku szkolnym nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej. Za 100% frekwencję każdy z nich otrzymał voucher o wartości 800zł.  z przeznaczeniem  na kurs prawa jazdy. Sponsorem tych nagród jest pan  Marian Sokołowski, właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców MOTO-FAN, mieszczącego  się w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Wojska Polskiego 37.
Klasą z najlepszą roczną frekwencją okazała się klasa I Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik geodeta, której wychowawcą jest p. Arkadiusz Eksman.  Nagrodą dla tych uczniów będzie jednodniowa wycieczka ufundowana przez Radę Rodziców.
    Tego dnia pożegnaliśmy również uczniów klasy  III  ZSZ nr3, wychowanków pani Marzeny Kluf. Życzymy im samych sukcesów, spełnienia marzeń i wytrwałego dążenia do celu. Uroczystość zakończyła prezentacja multimedialna prezentująca wydarzenia szkolne i klasowe z roku 2015/2016.