"ZAWODOWCY W ŁÓDZKIEM – STYPENDIA DLA NAJZDOLNIEJSZYCH"

Do programu stypendialnego zostało zakwalifikowanych 53 uczniów Technikum Kształtowania Środowiska i 3 uczniów Branżowej Szkoły I  Stopnia nr 3.
    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 3
w Piotrkowie Trybunalskim bierze udział w projekcie pn. „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych” realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Program stypendialny kierowany jest dla zdolnych uczniów szkół prowadzących kształcenie zawodowe i jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i krajowych środków publicznych. Celem programu stypendialnego jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego zdolnych uczniów, kształcących się w ogólnodostępnych szkołach zawodowych mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce. Każdy zakwalifikowany do programu uczeń otrzyma, w roku szkolnym 2018/2019, stypendium  w wysokości 6000 zł.
z przeznaczeniem na własny rozwój, zgodnie z własnymi predyspozycjami
i kierunkiem kształcenia zawodowego.
  Uczestnikom gratulujemy!!!