1."Co My - Rodzice powinniśmy wiedzieć o środkach psychoaktywnych?"

pedagogizacjarodzicow
"Co My - Rodzice powinniśmy wiedzieć o środkach psychoaktywnych?"
 W ramach działań „Szkoła dla rodziców”, 17 listopada 2015r. pedagog szkolny Anna Sędkowska – Mazerant, przy współudziale nauczycielki informatyki Bogusławy Kocałek, przygotowała i poprowadziła prezentację na temat: „Co My - Rodzice powinniśmy wiedzieć o środkach psychoaktywnych?”, skierowaną do rodziców uczniów klas pierwszych.
   Celem zajęć było dostarczenie wiedzy na temat substancji psychoaktywnych: dopalaczy i narkotyków, prezentacja testów wykrywających narkotyki oraz ustalenie sposobów postępowania w sytuacji, gdy nasze dziecko eksperymentuje z substancjami psychoaktywnymi, a także wskazanie adresów instytucji pomocowych.
Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem rodziców i przebiegły w miłej atmosferze.