6.Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

podsumsportu

SPORTOWE PODSUMOWANIE  ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

12 października 2015r. odbyło się uroczyste podsumowanie rywalizacji sportowej w ramach Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2014/2015. Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, OSiR, Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz AKS Piotrków. W rozgrywkach sportowych w poszczególnych dyscyplinach  zespoły z naszej szkoły zajęły następujące miejsca:

I    miejsce piłka ręczna chłopców
II   miejsce piłka siatkowa chłopców
III  miejsce piłka koszykowa chłopców
V   miejsce piłka koszykowa dziewcząt
VI  miejsce piłka siatkowa dziewcząt

Za osiągnięte wyniki sportowe nasza szkoła otrzymała pamiątkowe puchary, medale oraz sprzęt sportowy. Wyniki rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2014/2015 w ramach Licealiady przedstawił także Miejski Szkolny Związek Sportowy. W tych rozgrywkach zajęliśmy III miejsce w kategorii chłopców, a w klasyfikacji ogólnej (chłopcy
i dziewczęta) IV miejsce
. Osiągnięte wyniki nagrodzone zostały pamiątkowym pucharem oraz dyplomami sportowymi.