PROGRAM FIRMY JUNKERS – BOSCH

Nasza szkoła od roku szkolnego 2016/2017  uczestniczy w programie "Junkers szkoli", który skierowany jest do uczniów kształcących się w zawodach: technik urządzeń sanitarnych,technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
•technik urządzeń sanitarnych,
•technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
W ramach programu 2 razy w roku nauczyciele uczestniczą w szkoleniach technicznych w zakresie kotłów kondensacyjnych, systemów solarnych i pomp ciepła.
Następnie uczniowie zostają przeszkoleni przez nauczycieli. Sprawdzianem ich wiedzy są testy on-line przygotowane przez firmę Bosch.
     W bieżącym roku szkolnym 5 uczniów uzyskało bardzo dobre wyniki w pierwszym etapie trzyetapowego programu. Najwyższą liczbę punktów w szkole uzyskał Adam Rybiński z kl. III TUS, który otrzymał w nagrodę detektor cyfrowy marki Bosch.
    Od stycznia uczniów czekają dalsze szkolenia i testy. Najlepsi w całym kraju będą uczestniczyć w gali finałowej zorganizowanej przez firmę Junkers – Bosch i otrzymają certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach i cenne nagrody.